Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Madaje Stare - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

450 000 zł3 560 m² 126,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia. Pośrednikom dziękuję. Uzbrojenie na działce: prąd i woda. Światłowód w drodze. Działka położona pod lasem. Bezpośredni dostęp do działki jest zapewniony.

Szczegóły ogłoszenia

72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Ruda-Bugaj

Ruda-Bugaj(Madaje Stare + 12 km)

440 000 zł2 470 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2470 mkw położoną w miejscowości Ruda-Bugaj, w gminie Aleksandrów Łódzki, powiecie zgierskim, województwie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przekora

Przekora(Madaje Stare + 8 km)

83 500 zł982 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki gruntu położonej w miejscowości Przekora gmina Dalików. Cicha , spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowomłyny

Nowomłyny(Madaje Stare + 11 km)

528 000 zł16 293 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na siedlisko lub pod inwestycje mieszkaniowe Oferujemy do sprzedaży unikalną działkę budowlaną w miejscowości Nowomłyny w gminie Parzęczew w powiecie zgierskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Podłęże

Podłęże(Madaje Stare + 24 km)

150 000 zł3 116 m² 48,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 3116 m położona w spokojnej miejscowości Podłęże, gmina Świnice Warckie, powiat łęczycki. Idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Brużyczka Mała

Brużyczka Mała(Madaje Stare + 16 km)

150 000 zł834 m² 179,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta bez prowizji. D ziałki budowlane położone w Brużyczce Małej objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Oferujemy do sprzedaży działki położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skotniki

Skotniki(Madaje Stare + 21 km)

155 000 zł1 960 m² 79,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Skotnikach Powierzchnia 1960m2, położona w Skotnikach przy Ozorkowie. Działkaz prywatną drogą ogrodzoną o powierzchni 360m2, 1600m2 działki pod zabudowę jednorodzinną, jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Konstantynów Łódzki

Żabiczki,Konstantynów Łódzki(Madaje Stare + 18 km)

595 000 zł1 997 m² 297,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana w otulinie lasu. Nieruchomość malowniczo położona z majestatycznymi drzewami (starodrzew). Idealna pod rezydencję. Cisza i spokój gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Rosanów(Madaje Stare + 22 km)

212 000 zł973 m² 217,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom w 90 dni? Gotowa działka z Pozwoleniem na Budowę Rosanów! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, ale przerażają Cię lata formalności, walka o warunki zabudowy i niekończące.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mokra

Rąbień(Madaje Stare + 16 km)

176 000 zł800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana Lokalizacja: powiat: zgierski Gmina: aleksandrów Łódzki Obręb: rąbień Miejscowość: rąbień ul. Mokra Numery ewidencyjne dostępnych działek: 199/10( po podziale.